Treningi

Ćwiczymy w: Zespół Szkół Sportowych w Ełku, ul. Suwalska 15
Dojazd od ul. Dąbrowskiego zamknięty. Dotrzeć można przez peron 3 (tylko pieszo lub rowerem), od ul. Łukasiewicza lub Suwalskiej.

Poniedziałki
17:00 – 17:50 – dzieci
18:00 – 19:30 – młodzież i dorośli
Środy
17:00 – 17:50 – dzieci
18:00 – 19:30 – młodzież i dorośli

Składki członkowskie:

– składka członkowska podstawowa – 120 zł

– druga osoba z tego samego gospodarstwa domowego – 80 zł

– trzecia osoba z tego samego gospodarstwa domowego – 40 zł

– każda kolejna osoba z tego samego gospodarstwa domowego – gratis

Opłacając składkę członkowską, w tytule przelewu należy wpisać: składka członkowska.
Składki członkowskie należy opłacać do 10. dnia za dany miesiąc.

Dane do przelewu:
Mazurski Klub Aikido
nr rachunku: 38 1600 1462 1804 5966 8000 0001

—————————————————————————–

Trening dla dzieci
Aikido jest treningiem sztuki walki, ale instruktorzy często wplatają w zajęcia różne gry i zabawy, dzięki czemu treningi są bardziej urozmaicone i atrakcyjne dla maluchów. Aikido buduje pewność siebie u dzieci, kształtuje precyzję ruchów, a także służy ogólnemu rozwojowi dziecka. Trenując aikido, dzieci ćwiczą koordynację, doskonalą techniki koncentracji. W aikido obowiązuje specjalna etykieta, której dzieci muszą przestrzegać – uczą się one dzięki temu między innymi szacunku dla trenera, ale także dla siebie nawzajem. Jest to świetny sposób, żeby zadbać o zdrowie i kondycję dziecka, jego rozwój osobisty i wyrabianie pozytywnych nawyków.

Trening dla młodzieży i dorosłych
Nauka aikido dla dorosłych odbywa się bez ograniczeń wiekowych i bez podziału na płeć. W tym przypadku podział na grupy wiąże się ze stopniem zaawansowania nauki. Osoby rozpoczynające naukę trafiają do grup wejściowych (początkujących) i w miarę nabierania doświadczenia przechodzą do grup średniozaawansowanych i zaawansowanych. Ze względu na bardzo różny poziom możliwości fizycznych osób ćwiczących i nacisk na samodoskonalenie się, ćwiczących nie zmusza się do jednolitego wysiłku. Założeniem treningowym jest, że każdy ćwiczy w swoim tempie, wykorzystując maximum własnych możliwości i nie oszczędzając się.